KARTKA, SCRAPBOOKING

01 Friendship

Początki są trudne, ale nie tym razem, bo wprawę mam. Po rewolucjach z moim starym blogiem [straciłam zdjęcia z 694 posty] powracam z powrotem by zamęczać Was moimi pracami. Tym razem jednak kilka zmian:
* design bloga jest bardziej simple – z zasady: prosty, przejrzystszy i milszy dla oka, by twory rękodzielnicze  były bardziej widoczne
* 2 w 1 – a może nawet i 3 w 1, czyli nie chce prowadzić dwóch osobnych blogów dla scrapbookingu i oświetlenia. Jestem jedną osobą, w jednej postaci i aż tak się nie rozdwoję 🙂 A to 3 – może trochę lifestyle? – CO WY NA TO?
* postanowienia – dużo wokoło się zmienia, obowiązków (od kilku miesięcy jestem właścicielką firmy) i planów przybywa, a czas jak to czas leci za szybko. Mam wiele pomysłów, wiele nowych celów i pragnień i wiem, że mi się uda. Zaczęłam od organizacji, bo to jedna, nie aż tak mała osóbka [180cm], musi wszystko ogarnąć! Do organizacji niezbędny jest organizer. Oczywiście nie kupiony, bo jak to by wyglądało gdyby scraperka chodziła z kupionym notesem – o nim więcej w następnym poście.
I to chyba tyle, jest jeszcze kilka zmian, ale o nich na razie muszę milczeć.
Póki co praca nr 01 na tym blogu – kartka dla wyjątkowej osoby, mam nadzieję, że szybko dotrze do właścicielki 🙂

Kartka wykonana podczas warsztatu w ScrapButik TV z Enczą 🙂
Użyte materiały z mojego ulubionego sklepu Scrap Butik:
papiery Piątek Trzynastego: Mała czarna i Wysokie Obcasy
wykrojniki Magnolia
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com