ORGANIZER, SCRAPBOOKING, TUTORIALS; DIY

03. ORGANIZER

Zainspirowała mnie Edyta i jej organizer, wykorzystałam część kart, które można pobrać z bloga Edyty, jednak część z nich nie było dla mnie, a kilku mi  brakowało, dlatego zrobiłam kilka dodatkowych grafik.
 Sami spójrzcie:

Mam coś dla Was …

Karty wykonane przeze mnie:

W końcu mam gdzie zapisywać wszelkie notatki związane z blogiem i z życiem codziennym (kwestia jedzenia, budżetu i wody, którą muszę pić, a co najciężej mi przychodzi). Póki co organizer na 3 miesiące, bo nie wiem jak na niego będę reagować, pewnie coś będzie nie tak, czegoś będzie brakować. A po tym czasie, mam nadzieję, że będę potrafiła się określić czy taki sposób organizacji jest dla mnie, czy też nie. Oczywiście w firmie leżą 2 inne kalendarze, ale o to właśnie chodziło, żeby porozdzielać te 2 kwestie.

A teraz dzielę się z Wami kartami, które przygotowałam. Organizer do ściągnięcia, oczywiście za free. Ściągajcie jeśli są Wam potrzebne i napiszcie jak Wy sobie radzicie z organizacją swojego życia 🙂 
 
  
MOJE CELE – SCRAP
 
TYDZIEŃ

Linki do pobrania poszczególnych kart są ukryte w nazwach kart pod ich zdjęciami 🙂 Wystarczy w nie kliknąć.

Mam nadzieję, że komuś się przyda 🙂 Miło mi będzie jeśli skorzystasz z moich kart, więc daj mi znać  🙂
Ściskam,
Marta Z.

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com