JULIE NUTTING, SCRAPBOOKING, TAG

06. Oh Julie Julie! Czyli wielka LALA.

W poprzednim poście wspomniałam o warsztacie on-line, w którym ostatnio wzięłam udział – Scrap Butik TV! Tym razem warsztat poprowadziła Gosia, a tematem przewodnim były lale – czyli przepiękne stemple Julle Nutting od Prima Marketing. Mam to szczęście, bo mam jeden z tych stempli, kupiłam oczywiście w Scrap Butiku, kupiłam, bo bardzo mnie ciekawiły, a sami wiecie, że mam słabość do stempli 😀

Julie Nutting
Mam lalę o imieniu Betty. Moje pierwsze zaskoczenie … jaka ona wielka! Standardowa nie mieści się na kartce A6 ani 13×13, bo stempel ma długość 20cm! Olbrzymka! Dla mnie to plus, jednak dla tych co wolą mniejsze, jest też lala w wersji mini (chyba 15cm). Na pewno dużym plusem jest jakość, stempel jest gumowy, gruby i choć nie mieści mi się na żadnym z moich bloczków – łatwo się go odbija palcami (widziałam, że Gosia również odbija palcami 🙂 ).

Czy jeszcze kupię sobie jakąś Julie? Myślę, że tak – ciężko będzie się powstrzymać 🙂 Dosyć gadania, czas na całą masę zdjęć! Wymiar taga: ok. 10×22 cm!!
Oto moja Betty:

A tu już zbliżenia:

STEMPLE: Betty – Julie Nutting (Prima) z Scrap Butik
7 dots studio – Iluminattion (to kolekcja zaprojektowana przez kochaną Anai).
PAPIERY: American Crafts kolekcja My Girl: Beautiful Bella, Tender Tessa oraz Silly Sarah.
WYKROJNIKI: Magnolia (Scrap Butik)
Craft&You Design kolekcja My wedding – pad 6×6. Wszystkie papiery z Scrap Butik
MEDIA: mgiełki Color Bloom Prima Marketing – kolory Soft Teal oraz Gold Foil (Scrap Butik), distress ink tea dye i vintage phto
DODATKI: kwiaty Rapakivi, oraz Prima Marketing, bradsy i inne elementy papierowe z własnych zbiorów.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wszystkie komentarze!
Marta 🙂

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com