PROJECT LIFE 2015

147. Project life – week 8 i 9

Nie wiem jak Was, ale mnie pogada +20 nastraja bardzo pozytywnie, mam coraz to więcej energii i coraz więcej pomysłów w głowie 🙂  Kiedy ja to wszystko zrealizuję?

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia zdjęć kolejnych tygodni [ 8 oraz 9 ] z mojego albumu Project Life. Pierwszy wpis to pierwszy tydzień maja, a na zdjęciach głownie nasz wypad majówkowy i piękna Ustka. Do ozdobienia wpisu użyłam głównie naklejek, kilku kart PL – wszystko w dość stonowanej kolorystyce, i nie mogło się obejść się bez motywu pasków, które zawsze kojarzą mi się z nadmorskimi klimatami.

W kolejnym tygodniu mieliśmy wspaniałych gości, był też grill i masa śmiechu. Ach tak i obcięłam sobie grzywkę – co widać na ostatnim zdjęciu. Grzywka towarzyszyła mi przez większość mojego życia, od dzieciństwa, więc to taki mały powrót i próba odmłodzenia 🙂 W tym wpisie jest więcej koloru – róż i intensywny błękit zdominowały całość.

Już za tydzień wybieram się na zlot w Warszawie – nie mogę się doczekać! Ciekawe kogo tam spotkam? Kto się wybiera?

Pozdrawiam,
Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com