Finał serii erotycznej

Blanka Lipińska zaprasza nas do świata… seksu. Ale jest to seks w swojej najlepszej odsłonie przy pomocy wspaniałych książek, które poznają nas z nowym wymiarem literatury. Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy literatura z gatunku erotyka może być dobra, to po przeczytaniu książek autorstwa Lipińskiej na pewno pozbędzie się już wszystkich wątpliwości. Autorka polskiego Greya zafundowała swoim czytelnikom coś naprawdę wspaniałego, czego jeszcze nie otrzymaliśmy w tak subtelnej i porywającej wersji od polskiego autora. Jest to wspaniały dowód na to, że i Polska potrafi czymś zachwycić świat – nie tylko jeżeli chodzi o sport. Warto zapoznać się z finałem wspaniałej trylogii Blanki Lipińskiej pt.”Kolejne 365 dni“.

Rok zmian

Najpierw było “365 dni”. Czy można kogoś pokochać w rok? Jak okazało się w przypadku Laury i Massimo – jak najbardziej. Może wstęp do tej miłości nie był tak tradycyjny jak u wielu innych par, jednak udało się porozumieć między sobą tym dwojga ludziom z odmiennych światów. Potem był “Ten dzień”, czyli druga część serii przygód Polki i Sycylijczyka, który stoi na czele mafii – najgroźniejszej i najbrutalniejszej przed którą drżą inne gangi. Na dodatek okazało się, że Laura jest w ciąży. Oboje ukrywają ten fakt jak najdłużej się da, aby zapewnić kobiecie i dziecku bezpieczeństwo. Laura nie mówi nic nawet swojej przyjaciółce. Czas na finał serii, który odpowie na wiele pytań odnośnie przyszłości głównych bohaterów. W tej części okazuje się, że bezpieczeństwo całej rodziny zostało zagrożone a Laura lezy postrzelona w szpitalu w śpiączce. Jej stan jest bardzo poważny. Na tyle, że Massimo musi wybierać – życie żony czy dziecka?

Rok na wyjaśnienia

Massimo zdecydował, że nie może żyć bez ukochanej. Laura przeżyła, jednak dziecka już nie było. Przez to małżeństwo Polki i Sycylijczyka chyli się ku upadkowi. Massimo popada w nałóg. Laura szuka pocieszenia w pracy rzucając się w jej wir. Do tego szuka zrozumienia u… Nacho, który przecież stał wcześniej za jej porwaniem. Jak ułoży się ta skomplikowana historia? Czy związek, który zaczął się tak nieoczekiwanie ma jeszcze szansę na to aby przetrwać? Czy miłość, która wybuchła tam gorącym ogniem pożądania przetrwa? Warto się tego dowiedzieć. “Kolejne 365 dni” to książka, gdzie zostanie wyjaśnionych i zakończonych wiele wątków, które można było napotkać na stronach całej serii. Nie zabraknie oczywiście scen pełnych erotyki, które na pewno wzbudzą ogień pożądania u niejednej kobiety. Drogie Panie! Ta książka na pewno nie pozwoli Wam na spokojne sny przez całą noc.

Background obraz autorstwa freepik - www.freepik.com