BOŻE NARODZENIE, COPIC, DT AGATERIA, KARTKA, KOLOROWANIE, KURS

286. Po andrzejkach i kurs dla Agaterii

Witam! Ten post miał pojawić się kilka godzin szybciej, ale miałam dzisiaj problemy z wyspaniem się 🙂 Byliśmy na charytatywnej imprezie andrzejkowej zorganizowanej przez szkołę w Kartuzach, której mój mąż jest absolwentem 🙂 Impreza była bardzo udana, odbył się kiermasz, kilka losowań oraz licytacja! Wszystkie pieniążki idą na cele charytatywne! Kupiliśmy wieniec świąteczny, przepiękny, a udało nam się wylicytować .. koszulkę Piotra Chrapkowskiego oraz razem ze znajomymi wylicytowaliśmy kolację w pobliskiej restauracji! Za rok na pewno też się wybierzemy!
Przygotowałam dzisiaj dla DT Agaterii kurs krok po kroku na kartkę świąteczną z chudym reniferkiem 🙂 Zapraszam do tworzenia! 

 Zaczynamy od kolorowania naszego stempla, ja koloruję markerami Copic:

Zaczęłam od bombek, do kolorowania używam minimum 3 odcienie danego koloru. Najpierw nanoszę najjaśniejszy, potem najciemniejszy i dalej pośredni, na końcu dodaję kilka razy najciemniejszego odcienia, żeby dodać wyrazistości. 

Kiedy stempel jest już pokolorowany, dodaję trochę bieli „połysku” – żeby obrazek był jeszcze bardziej wyrazisty, używam do tego białego pisaka:

Stempel gotowy, czas na materiały do kartki, przygotowuję: bazę na kartkę, papiery, kawałek tekturki, koronki i oczywiście kleje i taśmy. Stempel wycinam dokładnie nożyczkami.

A z tekturki wycinam bazę na choinkę, odręcznie i na oko 🙂

Następnie naklejam na bazę choinki kawałki koronek, jedną na drugą:

Choinka gotowa!

Kolejny krok to ułożenie kompozycji, tutaj postawiłam na prostotę gdyż choinka i renifer same w sobie są już piękne, więc nie potrzebne jest dodawanie wielu dodatków.
Kiedy już wszystko mam przyklejone na bazę, całość pokrywam delikatnie sztucznym śniegiem i gesso – najczęściej do tego używam zwykłej gąbki 🙂

Karteczka gotowa:

Teraz czekam na Wasze prace! Zapraszam do tworzenia, a poniżej wklejam linki do materiałów, buziaki! Marta Zaborowska

http://sklep.agateria.pl/pl/boze-narodzenie-zima/1173-renifer-z-bombkami-5902557829026.html http://sklep.agateria.pl/pl/papiery/1193-papier-magic-dreams-5902557870127.html
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com