ALBUM, ART WORSHOP CLUB KIT, SCRAPBOOKING

35. Album: my w Londynie.

UWAGA: Post dla osób bardzo cierpliwych.

A to z racji ilości zdjęć, bo album jest bardzo gruby! I tak kilku stron Wam oszczędziłam 🙂 To mój pierwszy album ze zdjęciami z Londynu. Powstanie na pewno jeszcze jeden, bo tu zawarłam tylko poziome zdjęcia, a na biurku czekają jeszcze wszystkie pionowe. Ale póki co … mini album o wymiarze 11×16 cm. 
W całości wykonany z wrześniowego kitu Main Kit od Art Workshop Scrapbooking Club Kit. 
Do tej pory nigdy nie kupowałam kitów, więc to jest (był) pierwszy kit z jakim miałam przyjemność pracować. Przyjemność to nawet za małe słowo. Kit mnie zachwycił, było w nim wszystko: papiery, naklejki, alfabety, wstążki, cekinki, sznurek, i wiele innych! Najbardziej urzekły mnie chyba naklejki korkowe – śliczne, grube! Po prostu czad! Naprawdę polecam z czystym sercem i przyznam się, że zdecydowałam się na prenumeratę! Tak! Na biurku czeka kolejny kit 🙂

Jeśli chcecie poczytać lub kupić kit, możecie znaleźć więcej informacji na blogu:
ART WORKSHOP CLUB KIT

Pozdrawiam i ściskam.
Marta – Pejtoon
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM


Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com