IMIENINY, KARTKA, MIXED MEDIA, URODZINY

367. Delikatne, mediowe kartki – witaj kochane gesso!

367-delikatne-mediowe-kartki-witaj-kochane-gesso
Przychodzi taki czas, u mnie najczęściej po „przesileniu”  komunijnym, kiedy typowe dla mnie kartki zaczynają mnie nudzić. Właśnie dlatego jakiś czas temu postawiłam na moje biurko media: gesso, pasty, farby itd – tak żeby mieć je na oku i od tamtej pory powstało już kilka zupełnie nowych i „nie moich” prac. Dzisiaj pokażę Wam kartki, zrobione dosłownie wczoraj, jedna na zamówienie, a druga „przy okazji”.
Zaczęłam od papieru – nałożyłam grubą warstwę białego gessa przez cudowną maskę Agaterii (dokładnie ta: klik!), następnie po wysuszeniu pochlapałam papier farbami akwarelowymi marki Renesans. Po dodaniu wszystkich dodatków, a w szczególności po sporej ilości gazy, pokryłam całość delikatną warstwą gessa. Kropkę nad i postawiłam doklejając drobne kuleczki, kamyczki i tak właśnie powstały te kartki:

Ta druga jeszcze jest dostępna w moim sklepie – zapraszam serdecznie, link:
http://artlandsklep.pl/index.php?id_product=57&id_product_attribute=0&controller=product

Marta
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com