COPIC, JULIE NUTTING, KOLOROWANIE, MIXED MEDIA, URODZINY, ZAPROSZENIA

368. Zaproszenia na moją 30!

368-zaproszenia-na-moja-30
Ten rok jest dla mnie ważny i wyjątkowy, między innymi dlatego, że będę w lipcu obchodzić swoje 30 urodziny. Oj trochę przeraża mnie przekroczenie tej granicy, tak fajnie było mieć dwójkę z przodu! Ale nic się nie zmieni, taka jest kolej rzeczy i powiem Wam, że po wielu ciężkich doświadczeniach w życiu, cieszę się każdym dniem. Razem z mężem postanowiliśmy zaprosić najbliższą rodzinę i przyjaciół na małą „imprezę” nad jeziorem, w sercu Kaszub – Chmielnie. Wypadało więc jak na scraperkę przystało zaprosić Gości w wyjątkowy sposób 🙂
Tak powstały moje zaproszenia na 30-stkę z lalą Julie Nutting (Prima Marketing), są różowe, mediowe, przez co każde inne. Papier ozdobiłam nakładając białe gesso przez maskę w romby Agaterii (dokładnie ta: klik!), potem po wysuszeniu dodałam farby akwarelowej firmy Renesans w kolorze różowym (moja ulubiona farbka!). Dodałam koronkę, stempel, który wcześniej pokolorowałam markerami Copic, w części zaproszeń jest też magnoliowy kwiat, a w pozostałych rameczka z masy plastycznej. Goście zaproszeni, także mogę spokojnie je tutaj pokazać:

Kolorowo prawda?
Pozdrawiam, Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com