EXPLODING BOX, MIXED MEDIA, ŚLUB

369. Pudełko z prądem — ślubny exploding box dla elektryka

369-pudelko-z-pradem-slubny-exploding-box-dla-elektryka
Dzisiaj chciałam Wam pokazać pracę, z której jestem bardzo zadowolona, a z samej siebie dumna, że dałam radę ją wykonać. Pewnie część z Was już wie, że razem z mężem prowadzimy hurtownię elektryczną, ja w tym świecie obracam się już pewnie od 5 lat i całkiem nieźle się w nim czuję! 
Jakiś czas temu dostaliśmy zaproszenie na ślub do znajomych – Kasi i Łukasza, przy okazji Łukasz jest elektrykiem i naszym wyjątkowym (haha) klientem 🙂 Pewne było, że pamiątkę muszę zrobić sama i wiedziałam, że nie chcę dać im zwykłej kartki, bo Kasia z Łukaszem często zamawiają u mnie kartki. Chciałam wykonać coś zupełnie innego, a jednocześnie niebanalnego. Tak właśnie wpadłam na pomysł wykonania pudełka typu exploding box, ale w wersji dla Elektrykapowstało pudełko „z prądem”, przepełnione całą masą dodatków scrapkowych i … elektrycznych! Przy okazji zapraszam do małej zagadki, którą umieściłam na końcu tego posta. 
Pudełko jest mediowe, użyłam całej masy pasty strukturalnej, genialnych masek i pudrów do embossingu marki Agateria Craft, oraz gessa, farb, stempli, perełek, kamyczków oraz innych dodatków: koronek, papierowych kwiatów, tekturek itp.

 

 Jestem ciekawa, czy ktoś z Was jest w stanie rozpoznać chociaż 5 elektrycznych produktów? Może dacie mi  znać w komentarzach? Pomyślę o nagrodzie dla pierwszej osoby, która poprawnie odgadnie 5 elementów 🙂
Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com