BULLET JOURNAL, ORGANIZER, PLANNER 2017

370. Lipiec + film: moje początki z bullet journal

370-lipiec-film-moje-poczatki-z-bullet-journal
Witajcie w pierwszy dzień mojego ukochanego miesiąca, uwielbiam lipiec, bo zawsze kojarzył mi się z wakacjami, piękną pogodą i … moimi urodzinami! Dzisiaj niestety za oknem sporo deszczu (pada u nas od rana), ale mam dla Was coś na poprawę humoru. Przygotowałam małą niespodziankę, bo udało mi się nagrać kolejny filmik, tym razem opowiadam w skrócie o plannerach, z których korzystałam do 30 maja, oraz pokazuję swój nowy (pierwszy w życiu) bullet journal!

Od 1 czerwca korzystam z notesu marki Leuchttrum, jestem z niego bardzo zadowolona i chyba nie zamieniłabym go na żaden inny notes. Wybrałam limonkową wersję z kartkami w kropki, jest uroczy! Od czasu kiedy w nim planuję swoje dni, widzę same zalety organizacji w bullet journal. Ale o tym napiszę jeszcze nie jeden post, tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu o moich początkach z bullet journalem:

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com