COPIC, KARTKA, KOLOROWANIE, My Favorite Things

383. Jednorożce – uwielbiam!

383-jednorozce-uwielbiam

Dobry wieczór! Co słychać u mnie? Nie mogę się doczekać jutra i całego weekendu, od jakiegoś czasu odliczałam już dni w kalendarzu 🙂 Jutrzejsze sobotnie przedpołudnie spędzam w firmie, ale po południu czas na krótką przerwę i długi weekend – wyjeżdżamy ze znajomymi pod namioty, nad jezioro. Nasz bus stoi już zapakowany po sam dach, będzie cudownie, tym bardziej, że chyba pogoda nam w tym roku dopisze 🙂 Oby tak było!

Póki co chciałam Wam pokazać kolejną z kartek typu clean&simple z kolorowanymi jednorożcami. czyli stemplami firmy MFT. Do kolorowania stempli użyłam markerów Copic. Stempel z napisem „kolorowych dni!” znajdziecie w Agaterii.

Kartkę przygotowałam na wyzwanie, tym razem pobawiłam się z paletą kolorystyczną, którą znalazłam na blogu Color Throwdown, jest to wyzwanie nr 455

Pozdrawiam, Marta

 

 

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com