COPIC, DT AGATERIA, KARTKA, KOLOROWANIE, URODZINY

384. Koloruję i chlapię – Łucja z Agaterii

384-koloruje-i-chlapie-lucja-z-agaterii

Jak ten czas szybko ucieka! Powróciłam z wypadu w Mikołajkach, było idealnie … idealne towarzystwo, namioty, jezioro i żaglówka – moje siódme niebo! Przede mną kolejny wyjazd – tym razem nad morze w okolice Kołobrzegu – wyjazd już w środę 🙂

Jednak póki co czas na moją kolejną isnpirację dla sklepu Agateria 🙂 Są takie stemple do których bardzo często wracam, jednym z nich jest właśnie „Łucja w sukience„, to jeden z moich ulubionych stempli, którego kolorowanie to wielka frajda. Dzisiaj sięgnęłam po raz kolejny po Łucję i Copici. A na kartce oprócz niej znalazły się elementy z arkuszu do wycinania (kwiatki oraz prezencik). Użyłam papieru z kolekcji Magic Dreams, który pokryłam pastą modelującą używając maski, a następnie ożywiłam papier dodając trochę chlapań farbami akwarelowymi.

 

 

Marta 🙂

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com