MIXED MEDIA

391. Mediowa kostka – gwoździe i drut

391-mediowa-kostka-gwozdzie-i-drut

Kolejna praca, którą wykonałam na warsztatach u Cynki w Trzęsaczu. Zupełnie inna niż te poprzednie, właśnie za to kocham warsztaty! Można powiedzieć, że ta praca w jakiś sposób odmieniła moje scrapowe myślenie. Wszystko zaczęło się od czarnej farby, kiedy miałam zamoczyć w niej pędzel, myślałam, że się popłaczę – to było ciężkie przeżycie, ale jakże cenne! Okazało się, że za sprawą czarnej farby i kilku innych specyfików można uzyskać nieziemski efekt na wytłoczonym papierze. To tło można zobaczyć właśnie na mediowej kostce, na poniższych zdjęciach. Po dodaniu kilku starych fotografii, przyszedł czas na gwoździe i drut – które od tamtej chwili towarzyszą mi bardzo często 🙂

Przy okazji wspomnę, że w tej pracy po raz pierwszy próbowałam uzyskać efekt rdzy. Za pomocą kilku różnych preparatów, którymi pokryłam tekturową „1” uzyskałam całkiem ciekawy efekt.

Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com