CHRZEST ŚWIĘTY, COPIC, DZIECI, KARTKA, MAGNOLIA

394. Wielki powrót – Tilda w kartce na chrzest

394-wielki-powrot-tilda-w-kartce-na-chrzest

Kilka dobrych lat temu byłam jedną z większych (i tu wcale nie chodzi o mój wzrost) fanek stempli Magnolia w Polsce. Właśnie te stemple królowały na moich pracach, a ja kolorowałam Tildy bez przerwy – to była wielka miłość. W pewnym momencie gdzieś odeszłam od Tild, a one leżały sobie spokojnie w pudełku, cierpliwie czekając na mnie i moje markery. Doczekały się! Od jakiegoś czasu powróciła moja „faza” na Magnolię, a ja koloruję … i koloruję.

Dzisiaj chciałam pokazać kartkę właśnie ze stemplem Magnolia. Przygotowałam kartkę z okazji Chrztu Świętego, tym razem w nietypowym kształcie, bardzo przestrzenną, ze sporą ilością dodatków. Są tkaniny, kwiaty, masa wyciętych elementów z wykrojników, gaza, kryształki, elementy z masy plastycznej (miso i gwiazdka) oraz śliczna tekturka z Agaterii

Kartkę zgłaszam na wyzwanie w All About Magnolia  – challange #26 „All About Antyhing Goes” 🙂

Marta

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com