HAUL ZAKUPOWY, ON MY DESK

399. Scrapbooking haul #1

399-scrapbooking-haul-1

Dzień dobry, ale mamy piękną, słoneczną pogodę dziś za oknem, chociaż rano było bardzo zimno.  Mamy dziś z mężem gości, pewnie tak za dwie godziny przyjeżdżają do nas „z wizytacją :)” moi kochani rodzice. Fajnie, że jest taka pogoda, bo będziemy mogli iść na spacer po Kartuzach np. na piękną promenadę.

Zgodnie z obietnicą publikuję dzisiaj film, który właśnie pojawił się na moim kanale na youtube. Miałam dość sporą przerwę w nagrywaniu, ale było do spowodowane głównie problemem ze sprzętem. Od jakiegoś czasu mam nowy telefon – Huawei P10 – i jestem nim zachwycona, szczególnie ze względu na jakość zdjęć i właśnie filmów. Ale w tym temacie już więcej nie powiem w tym momencie, a jeśli będziecie chcieli z chęcią podzielę się moimi wrażeniami z P10 przy innej okazji.

Dzisiejszy film to mój pierwszy z serii „haul scrapbookingowy” – będę w nich opowiadać i pokazywać produkty do scrapbookingu, które ostatnio kupiłam. Nie zawsze zdjęcia w sklepach oddają nam w 100% dany towar, szczególnie jeśli chodzi o kity, zestawy czy pady papierów – dlatego chcę Wam pokazać co kryje się w środku, może to Wam pomoże w zakupach. Oprócz tego kilka słów ode mnie, czyli moja opinia o danym produkcie. Dajcie znać, co sądzicie na ten temat!

Zapraszam do obejrzenia:

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com