KARTKA, ŚLUB, URODZINY

404. Najpiękniejsze chwile na kartkach

404-najpiekniejsze-chwile-na-kartkach

Najpiękniejsze chwile – to piękna nazwa jeszcze piękniejszej kolekcji, która jakiś czas temu została stworzona przez Magiczną Kartkę. Cieszę się, że trafiła ona w moje ręce, bo szybko się z nią rozprawiłam! A to oznacza, że za mało jej kupiłam! Dzisiaj chciałam pokazać Wam dwie kartki w formacie DL, które powstały właśnie z papierów i elementów do wycinania, z tej kolekcji.

 

Papiery docięłam do bazy, dodatkowo ozdobiłam je, używając moich ulubionych masek i pasty strukturalnej z Agaterii (użyłam rombów i kropek). Następnie wycięłam wszystkie elementy z arkusza do wycinania i rozpoczęłam „przymierzanie”, kiedy już byłam zadowolona z efektów, całość nakleiłam i dodam kilka detali, czyli papierowych kwiatków i motylki z masy plastycznej.

 

 

Jak tylko wykonałam kartki, wiedziałam, że to nie mój koniec z „Najpiękniejszymi Chwilami” – szybko wykonałam jeszcze album. Ale jego pokażę już w osobnym poście – bądźcie czujni!

Nie wiem czy Wiesz, ale ostatnio nagrałam kolejny film o moim planowaniu w bullet journal – jeśli jesteś ciekawy zajrzyj tutaj: klik!

Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com