BOŻE NARODZENIE, DT AGATERIA, KARTKA

408. Święta po raz pierwszy – shaker box

408-swieta-po-raz-pierwszy-shaker-box

To moja pierwsza w tym roku kartka świąteczna i właśnie chciałam się nią z Wami podzielić. Nowe materiały, cudowności, o których wspomniałam też w filmie haulowym, który nagrałam ostatnio, właśnie przedstawiając nowości z Agaterii (klik!).

This is my first Christmas Card which I’ve made this year! And I want to show you it, I use so many new products from our shop! You can find them here!

Wracając do kartki, papier z kolekcji Magic Dreams ozdobiłam pastą strukturalną, którą nałożyłam przez najnowszą maskę z olbrzymią śnieżynką! Główny motyw to shaker box! Przyznam Wam po cichu, że to mój pierwszy, jaki zrobiłam! 🙂 Z łatwością można go wykonać, wystarczy obraz do wycinania (ja wybrałam ten świąteczny), a potem złożyłam gotowe okienko do shaker boxa, który znajdziecie również w sklepie. Do środka wsypałam cekiny i pokruszony styropian (śnieżek) 🙂

I’ve used paper from Magic Dream collection, also I’ve used stencil with huge snowflake! On the center of my card you can find shaker box – to make it you can use THIS piece of christmas elements and also special chipboard – shaker box. 

 

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com