BULLET JOURNAL, ON MY DESK, ORGANIZACJA, PLANNER

412. Listopad w moim bullet journal.

412-listopad-w-moim-bullet-journal

Jak pamiętacie od czerwca tego roku planuję w bullet journal, minęło już kilka miesięcy i stwierdzam, że taki sposób organizacji czasu jest stworzony właśnie dla mnie. Odkąd zrezygnowałam z typowych plannerów jestem dużo bardziej zorganizowana, a bullet journal oprócz tego daje mi również  „pole do popisu” jeśli chodzi o farby akwarelowe i moje bazgroły. Takie jak np sierpniowe kaktusy, lub też październikowe liście.

W tym miesiącu postawiłam na niebieskie bąbelki – proste i urocze, a najważniejsze narysowałam je w mgnieniu oka. Kolorowałam nowymi farbami akwarelowymi od Primy Marketing, które również zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Pokażę Wam kilka stron ze środka, jako pierwsze zaraz za rozkładówką miesięczną, znalazły się strony z moim ulubionym codziennikiem, oraz nowość w moim bullet journal – dziękuję za. Myślę, że ta forma pozwoli mi docenić każdy dzień z naszego życia.

W tym miesiącu zrezygnowałam z habbit trackera, gdyż w poprzednim miesiącu, praktycznie go nie uzupełniałam i muszę pod tym względem przemyśleć kilka rzeczy. Natomiast nie mogło się obejść bez strony przeznaczonej na Wasze zamówienia! W tym miejscu notuję wszystkie informacje dotyczące każdego z zamówień, które muszę wykonać.

Obok sporo miejsca na notatki – wszelkiego rodzaju zapiski na szybko.

A tutaj już pierwsze rozkładówki tygodniowe, w tym miesiącu powróciłam do umieszczenia jednego tygodnia na jednej stronie. Tyle miejsca spokojnie mi wystarczy!

I to by było na tyle 🙂 Życzę Wam udanego weekendu!

Pozdrawiam, Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com