LAYOUT, LO, MIXED MEDIA

414. Moja sztuka życia

414-moja-sztuka-zycia

Sami wiecie, że bardzo rzadko robię layout’y – chyba cały czas w jakiś sposób się ich boję. Duża forma, dużo możliwości … a ja się chyba boję zaszaleć … Jednak od czasu do czasu próbuję, szczególnie wtedy, kiedy wpadnie mi w łapki śliczna kolekcja papierów.

Zdjęcie, które wybrałam jest jednym z moich ulubionych, które wykonałam w czerwcu, gdy byliśmy w Tatrach, w końcu doczekało się szczególnej oprawy. Do wykonania tego LO wybrałam papier i dodatki z kolekcji Najpiękniejsze Chwile z Magicznej Kartki.

Papier ozdobiłam białymi rombami – to pasta strukturalna, którą nałożyłam przez maskę z Agaterii. Następnie pochlapałam całość mgiełkami Lindy’s  (zieloną i fioletową) i białą ecoliną. Następnie dodałam tekturki, powycinane elementy z kolekcji, o której pisałam. Dodałam też trochę kamyczków i drobnych kuleczek.

Miłego wieczoru kochani!

Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com