BOŻE NARODZENIE, WARSZTATY

417. Warsztaty świąteczne w „Szkole na Wzgórzu”

417-warsztaty-swiateczne-w-szkole-na-wzgorzu

Kilka dni temu miałam wielką przyjemność poprowadzić kolejne warsztaty scrapbookingu w „Szkole na Wzgórzu” w Kartuzach. Tym razem na warsztatach tworzyliśmy prace świąteczne, które zostaną przeznaczone na akcję charytatywną. Pomimo braku śniegu i pierników bawiliśmy się całkiem nieźle. Ja z kursantów jestem bardzo zadowolona, wykazali się dużym zaangażowaniem, wszechstronnością i talentem! Dziękuję Wam 🙂

Zapraszam wszystkich na krótką fotorelację 🙂 Na początku pokażę kilka prac, które wykonałam jako inspiracje dla uczniów – czyli co można zrobić z zestawów, które dostali … na zdjęciach widać kartki w różnych formatach oraz tagii (czyli zawieszki do prezentów):

Kartka w formie bombki z shaker boxem chyba sprawiła nam najwięcej frajdy! Dziękujemy Agaterii za cudne, śnieżynkowe ramki i obrazki!

A tak wyglądała nasza wspólna praca:

A tutaj kilka zdjęć prac kursantów, zaledwie garstka, bo naprawdę stworzyliśmy pokaźną ilość scrapkowych wytworów, co zobaczycie na ostatnim zdjęciu:

I nasze wspólne, pamiątkowe zdjęcie 🙂 Dziękuje Wam i pozdrawiam 🙂

 

Na koniec chciałam podziękować sponsorom, sklepom: Agateria Craft i Studio75 za kilogramy produktów i szczęścia:

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com