BOŻE NARODZENIE, KARTKA

419. Świąteczne kartki

419-swiateczne-kartki

Dzień dobry, od kilku dni prześladuje mnie grypa, na całe szczęście nie jestem w stanie zarazić Was przez monitor mojego laptopa, więc mam nadzieję, że się nie przestraszycie i nie uciekniecie ode mnie. Przy chorobie mam czas na zastanowienie się co z tym wszystkim dalej … ostatnio mam sporo różnych myśli związanych z działalnością mojego bloga, mojego scrapbookingu. Już niedługo czas na podsumowanie roku i zaplanowanie kolejnego … myślę, że to odpowiedni czas na postanowienia i planowanie, żeby to zrobić na spokojnie,a nie w pośpiechu, jak to przeważnie u mnie bywa. Ale planowaniu poświęcę inny post, kto wie, może uda mi się też nagrać kolejny film o planowaniu na YT, chcielibyście?

Jednak póki co kolejne świąteczne kartki, tym razem takie spokojne, śnieżne, jedna z jelonkiem, a druga z świątecznymi ciasteczkami. Wszystko oprószyłam śniegiem, co prawda sztucznym, ale jednak śniegiem! Produkty pochodzą ze Studio Light, ja je kupiłam u Gosi, w Scrap Butiku 🙂

 

Udało mi się w końcu odświeżyć nieco mój sklep internetowy, dodałam sporo nowych produktów, zapraszam na zakupy: KLIK!

Marta

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com