BOŻE NARODZENIE, KARTKA

420. Mróz i śnieg – kartki świąteczne

420-mroz-i-snieg-kartki-swiateczne

Dzień dobry grudniu! Jak ten czas szybko leci, jeszcze tylko 24 dni do Wigilii! Czas na przygotowania i cieszenie się codziennością .. w tym roku postanowiłam, że w grudniu będę robić co najmniej jedno dobre zdjęcie codzienności, przydadzą mi się one, bo podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym będę prowadzić grudniownik. Co to takiego? Jak wyglądał mój zeszłoroczny album? – jeśli jesteście ciekawi zapraszam Was do tego postu, do tego i jeszcze do tego.

Zanim jednak pokażę Wam mój tegoroczny grudniownik, chciałam pokazać Wam bardzo jasne, mroźne kartki, które zrobiłam kilka dni temu. Możecie je kupić w moim sklepie: KLIK! Kartki zrobiłam z produktów ze Studio Light, papiery dodatkowo ozdobiłam pastą modelującą, którą nałożyłam przez maskę z Agaterii.

 

 

 

 

 

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com