BOŻE NARODZENIE, MIXED MEDIA, ON MY DESK

421. Mediowy anioł – ozdoba świąteczna

421-mediowy-aniol-ozdoba-swiateczna

W tym roku postanowiłam wykonać do mojego scraproomu ozdobę świąteczną własnoręcznie, coś co położę na biurku koło swojego ulubionego blejtramu i kubku z masą kolorowych długopisów do bullet journal.

Zastanawiałam się cóż takiego zrobić, aż dojrzałam na regale bazę, którą kupiłam w zeszłym roku – drewniana baza anioła o wysokości około 25cm. Pomalowałam ją białą farbą akrylową (Daily Art), następnie na wybrane fragmenty nałożyłam pastę strukturalną przez maskę z Agaterii z dużą śnieżynką. Kolejny krok to spękania – delikatnie pokryłam niektóre z brzegów Aniołka, preparatem do spękań (DecoArt). Potem chlapania mgiełką – wybrałam kolor miętowy, bo taki najbardziej pasuje mi do wystroju pokoju – użyłam mgiełki od Lindy’s (kolor Starburst). Potem rozpoczęłam nakładanie i przyklejanie dodatków – głównie kwiaty, zawijasy z masy plastycznej, kilka cekinów. Do wykończenia użyłam brokatu i kulek ze styropianu. Na samym końcu całość pochlapałam białą ecoliną, dodałam też sztuczny śnieg i wybieliłam kwiatki farbą.

Choć wykonanie Aniołka było pracochłonne, a przede wszystkim czasochłonne – jestem z niego bardzo zadowolona 🙂 Mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu,. A Wy? Wykonujecie jakieś ozdoby świąteczne własnoręcznie?

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com