AKWARELE, ART JOURNAL, DT AGATERIA, MIXED MEDIA

423. Świąteczna strona w art journalu – DT Agateria

423-swiateczna-strona-w-art-journalu-dt-agateria

Dzień dobry, dziś czas na moją kolejną inspirację dla  sklepu Agateria Craft! Chciałam zrobić coś świątecznego, ale niekoniecznie kolejną kartkę i tak siedziałam i dumałam … aż sobie pomyślałam, że zrobię sobie wpis do art journala.

Pierwszym krokiem było pokrycie kartek papieru białym gesso, następnie wzięłam do rąk maski z Agaterii (tą w kropki i tą ze śnieżynką) i za pomocą szpachelki nałożyłam pastę modelującą. Po wyschnięciu dodałam trochę koloru farbkami akwarelowymi. W końcu przyszedł czas na dodatki, postanowiłam, że do mojego wpisu dodam shaker boxa – taki miałam kaprys, bo bardzo je polubiłam i chciałam mieć jeden dla siebie. Potem przyszedł czas na cekiny, nałożyłam gel medium „od niechcenia”, a potem posypałam cekinami. Dodałam trochę gazy, chlapań, gryzmołów. Jest też drut i ćwieki 🙂

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com