KARTKA, PODZIĘKOWANIE

428. Podziękowanie XL

428-podziekowanie-xl

Jakiś czas temu zostałam poproszona o wykonanie podziękowania dla firmy za wieloletnią współpracę, dla właściciela firmy i jego żony, Warunki były dwa, podziękowanie miało być większe niż moje tradycyjne kartki, stąd format A5, oraz miały się na nim znaleźć czerwone róże.  Zamawiający był zadowolony, dlatego ja jeszcze bardziej jestem dumna z mojej kolejnej pracy.

A podziękowanie wykonałam z przepięknych papierów Mintay Papers by Karola Witczak, uwielbiam je! Dodatkowo papiery ozdobiłam nakładając pastę strukturalną przez maskę z Agateria Craft (romby), a także przeszyłam je na maszynie.  Jako dodatki – wspomniane wcześniej czerwone róże, piękna ramka ze scrapińca, motylki z masy plastycznej.

Czeka mnie weekend pełen pracy,  jutro nie idę do pracy, więc zaplanowałam mycie okien (znając życie będzie padał deszcz, ale co tam!), a potem będę dłubała zamówienia, bo chcę wszystko wysłać jak najszybciej do moich cudownych klientów. Będzie pięknie 🙂

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com