ALBUM, PROJECT LIFE, PROJECT LIFE 2017

429. Strony z albumu project life

429-strony-z-albumu-project-life

Mam bardzo pracowity weekend, wczoraj od rana sprzątałam nasze mieszkanie, takie ostanie porządki przed świętami. Lubię kiedy okna błyszczą, firanki pachną, podłogi się lśnią, choćby na chwilę, daje mi to radość i spokój. Potem zaś zaczęłam realizować ostatnie zamówienia przed świętami i praktycznie siedziałam do północy, dzisiaj dalej tkwię w papierze, ale lubię to i chcę, abyście otrzymali wszystkie zamówienia na czas. Zrobię sobie jeszcze przerwę, pewnie tak za godzinę (po skokach narciarskich) na zrobienie kruchych ciasteczek, ciasto już gotowe i leży w lodówce.

A na blogu póki co dalsza część nadrabiania zaległości z mojego albumu project life (poprzednie wpisy znajdziecie w tym poście). Na pierwszej stronie zdjęcia z targów ślubnych, na których wystawiałam swoje prace. Więcej o targach przeczytacie w tym poście. Na zdjęciach oprócz moich prac, pyszne i piękne torty wykonane przez Słodkości Marty i Izy! Polecam z całego serca!

Kolejna strona to wspomnienie z Węgier, gdzie byliśmy na 3 dniowym szkoleniu, a także zdjęcie, które zrobiłam podczas mojego treningu nording walking. To był wspaniały rok jeśli chodzi moje „chodzenie” z kijami – zrobiłam naprawdę sporą ilość kilometrów!

Miłego popołudnia 🙂

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com