BOŻE NARODZENIE, CZEKOLADOWNIK, PUDEŁKA

430. Czekoladowniki świąteczne i życzenia!

430-czekoladowniki-swiateczne-i-zyczenia

Witajcie kochani, w ten szczególny dzień, mam nadzieję, że każdy z Was usiądzie przy stole, przy którym zbierze się Wasza cała rodzina i przyjaciele, tego życzę Wam z całego serca!  Jak dla mnie właśnie rodzina, dom w święta są najważniejsze. Jednak przed Wigilią ostatnie przygotowania, u nas to głównie pakowanie prezentów, ubieranie choinki, ustrojenie balkonu i całego mieszkania. Nie mamy jeszcze dzieci, dlatego co roku jedziemy do rodziców, w tym roku Wigilia u moich teściów, za to pierwsze i drugie święto spędzimy u moich rodziców.

W między czasie nagrywam filmiki na mój kanał youtube!  Już nie długo pojawią się na moim kanale! Pierwszy w drugi dzień świąt (o ile nic technicznego nie popsuje mi planów) pojawi się jeden z nich!

Jeszcze dziś chciałam pokazać ostatnie świąteczne prace, które wykonałam, a są to .. pudełka na czekoladę, czyli czekoladowniki! Zostałam poproszona o ich wykonanie kilka dni temu przez właścicielkę salonu urody. Kto wie, może trafią one do klientek salonu? W sumie to świetny pomysł na prezent, słodki, radosny, a jednocześnie nie przesadzony.

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,
śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki.
Świętą noc złocista gwiazda opromienia.
Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.
Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym.
Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
Drogi czytelniku, życzę Ci wspaniałych, radosnych,
rodzinnych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia

Dziękuję Ci serdecznie i do usłyszenia po świętach! 🙂 Marta!

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com