BULLET JOURNAL, FILM, ORGANIZACJA

432. Bullet journal 2018 – Start!

432-bullet-journal-2018-start

2018 rok zbliża się wielkimi krokami, a ja jestem w pełni przygotowana i czekam z nowym bullet journalem na pierwsze dni stycznia. Wyjątkowo! Bo zawsze robię to na ostatnią minutę, ale sporo w moim życiu się zmieniło, odkąd zaczęłam planować na poważanie swoje życie. Wiadomo, nie całkiem, bo wydaje mi się, że tak się nie da, czasem trzeba „odpocząć” i dać się ponieść chwili, ale większość tych najważniejszych rzeczy, które zamierzam zrobić – planuję, a dzięki temu moja praca jest efektywniejsza i oszczędzam sporo czasu.

Około dwa tygodnie temu zaczęłam planowanie mojego nowego bullet journal, rysując w nim pierwsze tabelki i ulubione „listy”. W tym roku wybrałam kalendarz/planner zaprojektowany i wykonany w 100% w Polsce – co dla mnie, jako dla rękodzielnika, jest bardzo ważne. Wybrałam PLANER PEŁEN CZASU, o którym więcej możecie dowiedzieć się z filmu, który dla Was przygotowałam! Dodatkowo w filmie możecie zobaczyć moje pierwsze strony w nowym bujo! Serdecznie zapraszam!

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com