BULLET JOURNAL

434. Styczeń w plannerze.

434-styczen-w-plannerze

Dzień dobry w Nowy Rok! Ja bawiłam się wyśmienicie i do białego rana, mam nadzieję, że i u Ciebie impreza sylwestrowa była bardzo udana 🙂 Chciałam Cię dzisiaj zaprosić do obejrzenia przygotowanych przeze mnie stron w planerze na styczeń. Mój bullet journal na ten rok umieściłam w notesie polskiej produkcji: Planner Pełen Czasu, o którym więcej możecie dowiedzieć się tutaj.

Motyw przewodni, którym wybrałam na styczeń to księżyc i gwiazdy, całość utrzymałam w kolorach: czarnym, szarym i złotym. Jako pierwsza, tradycyjnie, strona tytułowa, z prostym rysunkiem i nazwą miesiąca.

Kolejna strona to rzut na cały miesiąc, w tym miejscu wypisuję wszystkie najważniejsze wydarzenia (lekarze, urodziny, spotkania) oraz najważniejsze zadania do wykonania.

Jako kolejne, to habbit tracker czyli dobre nawyki, tutaj „kontroluję” sama siebie, pomaga mi to w „utrzymaniu się w ryzach”, mam tu wypisane np picie wody, o którym bardzo często zapominam. Obok finanse – miejsce na wypisywanie wszystkich moich wydatków i przychodów. Zamówienia – miejsce na zapisanie wszystkich scrapbookingowych zamówień, które składają moi Klienci, czyli właśnie Wy – dziękuję Wam, pamiętajcie że uwielbiam tworzyć i z wielką radością wykonuję każdą pracę. A poniżej notatki …

I na ostatek … rzut pierwszego tygodnia stycznia – czyli miejsce na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia 🙂 Pierwszy raz dodałam także małą ramkę z miejscem na „priorytety”.

 

I jeszcze chciałam Wam pokazać podsumowanie 2017 roku z Instagrama! Dziękuję za wszystkie polubienia, komentarze! A jeśli jeszcze nie widziałeś mojego konta na insta zapraszam Cię serdecznie!

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com