AKWARELE, ALBUM, CHRZEST ŚWIĘTY, DLA MAMY, KOLOROWANIE, ŚLUB, URODZINY, WALENTYNKI

435. Album z akwarelowymi kwiatami

435-album-z-akwarelowymi-kwiatami

Ten album wykonałam bez zastanowienia, przyszła wena, więc wzięłam w rękę papiery i zaczęłam je ciąć. Tak po prostu, zwyczajnie.  Wydaje mi się, że jest idealny praktycznie na każdą okazję, np. na ślub, chrzest, komunię świętą, na urodziny dla przyjaciółki, siostry czy też mamy, ale również dla babci, a przecież już za kilka dni Dzień Babci i Dziadka!

Jego wymiar to 20×20 cm (nie licząc sprężyn), w środku 11 dwustronnych kart, czyli 22 strony na zdjęcia. Oczywiście każda strona jest starannie ozdobiona.

Wykonałam go z papierów firmy Simple Stories – Beautiful (jedna z najpiękniejszych kolekcji, z którą pracowałam, wcześniej wykonałam z nich np. tą kartkę). Na okładce oprócz papierów umieściłam tekturowe wycinanki z scrapińca, koronki oraz kwiaty. Kwiaty nietypowe, bo są to odbitki stempli ALTENEW – „nothing like mother’s day”, pomalowałam je farbami akwarelowymi (Renesans Polska i Prima Marketing), a następnie wycięłam i przykleiłam. Są one nie tylko na okładce, ale również na każdej stronie wewnątrz albumu!

Jestem z niego bardzo zadowolona, więc mam nadzieję i Wam się spodoba! Zamieściłam sporo zdjęć, również ze środka albumu.

 

Ściskam – Marta!

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com