COPIC, DT AGATERIA, EXPLODING BOX, KOLOROWANIE, PUDEŁKA, ŚLUB

442. Exploding box – inspiracja Agateria Craft

442-exploding-box-inspiracja-agateria-craft

Dzień dobry! Dzisiaj chciałabym pokazać moją kolejną inspirację dla sklepu Agateria Craft. Wykonałam go z papieru z kolekcji Oh Hello Spring, które dodatkowo pokryłam medium, chciałam użyć pasty strukturalnej, ale się skończyła, więc ratowałam się sztucznym śniegiem 🙂

W środku pudełka umieściłam stemple, które również są produktem Agaterii, Pokolorowałam je markerami Copic i umieściłam na sporej ilości kosteczek 3D i gazie, dzięki czemu całość wydaje się jeszcze bardziej przestrzenna. Na środeczku puste miejsce na życzenia dla Młodej Pary.

 

 

Wieczko pudełka również ozdobiłam, znalazły się tu znowu gaza, tekturki, kwiaty … napis „w dniu Ślubu”, to również tekturka, którą dodatkowo embossingowałam – dzięki czemu ma ładny kolor i  tak ładnie się błyszczy. Do embossingu używam pudrów Agaterii, bo mają świetne kolory, są bardzo dobrej jakości i są w przystępnej cenie, polecam Wam je serdecznie!

Pudełko czeka na swojego właściciela, można je kupić w galerii MAŁA FABRYCZKA – zapraszam 🙂

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com