DT AGATERIA, IMIENINY, KARTKA, MIXED MEDIA, URODZINY

445. Mediowa kartka – DT Agateria Craft

445-mediowa-kartka-dt-agateria-craft

Czasem mam wielką ochotę na wykonanie kartki zupełnie w innym stylu, takiej bardzo mediowej, właśnie kilka dni temu taką wykonałam i chciałam Wam pokazać.

Sometimes I think that I should make something different than usually, and this time I made it! I made card using mixed media techniques and I would like to show you it today.

Na papiery z kolekcji Oh Hello Spring (użyłam nr 2/6), nałożyłam pastę strukturalną przez maskę w kwiaty, następnie całość pochlapałam farbami akwarelowymi. Potem zaczęłam układać kompozycję. Dodałam tekturkę, oraz kwiaty, które wykonałam sama! Do wykonania kwiatów użyłam foamiranu, na którym odbiłam TEN stempel, następnie wycięłam kwiatki i pokryłam je farbami, woskiem i innymi preparatami. Dodałam też kilka elementów metalowych, gazę, farby metaliczne. Jestem z tej kartki bardzo zadowolona, choć zupełnie do mnie nie pasuje 🙂

I choose papers from Oh Hello Spring collection (2/6), I putted on it some modeling paste using stencil with flowers. After it I add some watercolors and started to make composition with this chipboard. Also I add some flowers, which I made by myself! I make then using foamiran and this pretty stamps. I added some colors with watercolors, metallic paints, glittered glass, metal embellishments,  I really like this card, and I hope you like it too.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com