COPIC, DZIECI, KARTKA, KOLOROWANIE, MAGNOLIA, MINTAY PAPERS, URODZINY

446. Tilda na rowerze / Tilda and bicycle

446-tilda-na-rowerze-tilda-and-bicycle

Hej, wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, dlatego sobie pomyślałam,  żeby właśnie dzisiaj pokazać bardzo słodką kartkę.

Wykonałam ją z cudownych papierów  z kolekcji Cute&Co, które zostały wyprodukowane przez Piątek13 i Mintay by Karola 🙂 Ta kolekcja jest bardzo delikatna, przepełniona ślicznymi, dziecięcymi wzorami. Na papiery, już tradycyjnie, nałożyłam przez maskę w trójkąty z Agterii, pastę strukturalną, tym samą tworząc dodatkowa fakturę.

Jak widzisz na kartce „wylądowała” Tildka! Tak jest! Wielki powrót stempli Magnolia na w moim scraproomie. Tzn. tak naprawdę są u mnie chyba od zawsze, ale na jakiś czas musiałam od nich „odpocząć”. Stempel pokolorowałam markerami Copic, Tradycyjnie 🙂

Wykańczając kartkę dodałam trochę tekturek, kwiatów, cekinów .. Mam nadzieję, że kartka spodoba się właśnie Tobie!

***

Hello, so on Wednesday we have Valentaine Day, so I decide to show you a very sweet card, I made it with wonderful papers from Cute&Co collection by „Piątek13 i Mintay by Karola”. This papers are very sweet and full of pretty designs. I made texture as always with modeling paste using Agateria’s stencils.

As you can see this card I made with lovely Tilda! Yes, taht’s right! Magnolia’s stamp come back to my craftroom! Of course they were here since I remember, but for  some time I didin’t use them. I color TIlda with my favorite copic markers. As always 🙂

I finished card adding chipboards, paper flowers and aluminum tin cans. I hope you like my project! 🙂

 

,

Jeśli chciałbyś sprawić komuś radość tą kartką, możesz ją kupić w galerii Mała Fabryczka: Klik!

Kartkę zgłaszam na wyzwanie w / This is my entry for challenges:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com