COPIC, DZIECI, KARTKA, KOLOROWANIE, MAGNOLIA, URODZINY

447. Wiosna z Magnolia/Spring with Magnolia

447-wiosna-z-magnoliaspring-with-magnolia

Hej! Ponownie Was witam z kartką, na której umieściłam stempel Magnolii, tym razem Tilda leżąca, trzymająca w ręku serce. Kolorowałam, jak zawsze, markerami Copic i muszę przyznać, że po kilku, tak myślę, że mam copici od 7 lat, co niektóre z kolorów zaczynają się wypisywać. I tak jestem mega zadowolona z jakości i wytrzymałości tych markerów, a nie długo czekają mnie copic’owe zakupy. Muszę rozpisać sobie numery kolorów, które chcę dalej mieć, i te nowe, których jeszcze u mnie brakuje.

Tymczasem kartkę wykonałam na papierach SPRING TIME – MINTAY BY KAROLA, użyłam również papieru z elementami do wycinania, które również znajdziecie w tej pięknej kolekcji. Dodatkowo na kartce pojawiła się gaza, tekturka, cekiny, kwiaty, koronka, perełki, oraz tekstura, którą uzyskałam dzięki paście modelującej i masce z Agaterii.

 

Hello again! Today I want to show you new card with Magnolia stamp, she is so pretty! I color her with copic markers, as always. I must say that I have my copics from 7 years and now, ones of them start to run out! I really like copics because of their quality and it’s time for shopping! I can’t wait! to get new markers! 🙂

Meanwhile … I use Mintay Papers to make this card, and it’s Spring Time collection Also I add paper flowers, chipboard, pearls, lace, I use modeling paste and this stencil from Agateria Craft.

Kartkę można zakupić w galerii Mała Fabryczka: KLIK!

Kartkę zgłaszam na wyzwanie w/ This is my entry for: All About Magnolia – Challenge #3 All About Lace and Pearls – more info click here!

Marta

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com