DT AGATERIA, KARTKA, KOMUNIA ŚWIĘTA

449. Kartka komunijna / First Communion

449-2

Hej, hej! Moja dzisiejsza inspiracja dla sklepu Agateria Craft to kartka, a może lepiej pamiątka I Komunii Świętej, taka prosta, ale wydaje mi się, że jest elegancka, taki efekt chciałam uzyskać.
Na kartce zobaczycie białe kwiatki z embossingiem, które wykonałam z produktów Agaterii, i już w tym miejscu zapraszam na moją inspirację w sobotę za tydzień, będę miała dla Was przygotowany kurs – film jak krok po kroku wykonać takie kwiatki.

Hello! Today I create for you a card for First Communion, in my opinion this card is very simple but also elegant, and this is how I want it to be.
You can see here some white embossed flowers, which I made using product from our shop.And I would like to invite you for my next inspirations, it will be on Sat 24th, where I going to present you tutorial how to make this flowers.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com