LAYOUT, PROJECT LIFE

450. Pierwsza strona w Project Life 2018

450-pierwsza-strona-w-project-life-2018

Dzień dobry! Nadszedł czas na rozpoczęcie przygody w nowym albumem Project Life na rok 2018. Kiedy zgrywałam zdjęcia do wpisu z pierwszego tygodnia, zobaczyłam wyzwanie na blogu Studio Forty. Tematem wyzwania jest użycie wspaniałej mapki do LO. No tak loyout .. czyli to przed czym najbardziej się bronię, bo się boję. I wtedy wpadłam na pomysł wykonania pierwszej strony do mojego albumu PL, właśnie według mapki SF. Wyszło coś podobnego do LO, zamiast zdjęć wybrałam trzy karty, które będą „motywem przewodnim” całego albumu i mojego życia.

Hello friends!  This is the best time for start my new project life album for 2018th. When I was preparing for making a first week and print the photos I’ve found challenge at Studio Forty. The theme of it is making a LO with sketch. I decided to make first page in my album. I used some PL cards, not a photos but I hope you like it.

 

Użyłam papieru i kart marki April Papers, trochę taśm washi z brokatem, kilka elementów ze starych kitów, nie pamiętam jakiej firmy. Naklejki to oczywiście Studio Forty – uwielbiam je! Szczególnie często po nie sięgam właśnie a albumach, są niezastąpione! Użyłam kilku z arkusza TEGO i TEGO.

A poniżej zamieszczam mapkę Studio Forty Challenge #1

 

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com