EXPLODING BOX, PUDEŁKA, ŚLUB

451. Exploding box ślubny

451-exploding-box-slubny

Hej, to pudełko powstało w zeszłym roku, ale jakoś tak się złożyło, że do tej pory nie pokazałam je na swoim blogu, ani nigdzie indziej. Więc chyba najwyższa pora! Wykonałam je z papierów Galerii Papieru i całej masy kwiatów Wild Orchid Crafts, W centrum pudełka znajduje się krzesełko, to produkt sklepu Crafty Moly. Podobne pozostałe tekturki, również pochodzą z tego sklepu. Oprócz tych dodatków użyłam gazy, koronek, perełek, masy plastycznej.

Hello, this exploding box I’ve made about year ago, I don’t know why I didn’t show you it yet. I made it with papers from Galeria Papieru and a lot of pretty flowers from Wild Orchid Crafts. In the center of box you can see a chair and others chipboards from Crafty Moly. Also I added some textile for example lace.

 

 

 

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com