CIĄŻA, COPIC, DT AGATERIA, EXPLODING BOX, KOLOROWANIE

461. Box ciążowy – prezent dla przyszłej mamy

461-box-ciazowy-prezent-dla-przyszlej-mamy

Od jakiegoś czasu chodziło za mną wykonanie kolejnego exploding boxu, w którym użyję różne, pokolorowane przeze  mnie stemple. Pomysł przyszedł bardzo szybko, bo stempel z Kornelią w ciąży pokolorowałam już wcześniej, wystarczyło tylko dobrać dodatki.
Jednak zauroczyły mnie również ostatnio stemple kwiatowe, które są tak piękne, że nie mogę od nich oderwać wzroku. Pokolorowałam je i umieściłam w moim boxie. Tak powstało oryginalne i niepowtarzalne pudełko z gratulacjami dla przyszłej mamy, które jest moją dzisiejszą inspiracją dla sklepu Agateria Craft.

From some time I was thinking about exploding box with some colored by me details. I found stamp – pregnant women and I add some embellishments. I fall in love with new flowers stamps and I also colored them and add to my box. So this is it! Exploding box with congratulations for mummy! 

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com