BULLET JOURNAL, COPIC, ON MY DESK, ORGANIZER

471. Bullet journal – maj 2018

471-bullet-journal-maj-2018

Hej! Witam Wam serdecznie pierwszego dnia miesiąca! Od dzisiaj mam 3 dni wolnego i właśnie jesteśmy w drodze do Berlina, bardzo cieszę się na te kilka dni wypoczynku, naprawdę nam się przyda!

Tymczasem Wam chciałam pokazać strony, które przygotowałam sobie na ten miesiąc. Maj rozpoczynam w nowym notesie bullet journal, wybrałam po raz kolejny notes marki Leuchtturm1917 w kolorze soczystej cytryny, jest taki optymistyczny!

Postanowiłam, że w maju towarzyszyć będą mi wesołe flamingi, dlatego sięgnęłam po stemple marki Clearly Bessoted, odbiłam je na białym papierze i pokolorowałam markerami copic. Następnie wycięłam i za pomocą dwustronnej taśmy klejącej przykleiłam do stron notesu. Dodałam też kilka swoich rysunków.

Strona tytułowa wyszła prosta i przejrzysta, wykonałam napis – maj i ozdobiłam go trzema flamingami i kilkoma rysunkami.

Na kolejnych stronach umieściłam kalendarz z podziałem na sprawy prywatne i te związane z social media, obok zostawiłam miejsce na notatki i najważniejsze sprawy. Obok całą stronę przeznaczyłam na zamówienia scrapbookingowe:

Dalej moje ulubione strony – codziennik, czyli miejsce na krótką relację z każdego dnia oraz habbit tracker:

I tak właśnie wyglądają pierwsze strony w moim bullet journal, całą resztę pokażę już wkrótce. Życzę Wam udanej majówki, ja wracam późnym wieczorem w czwartek, więc pewnie odezwę się w piątek.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com