COPIC, DT AGATERIA, DZIECI, KARTKA, URODZINY

479. DT Agateria – shaker box

479-dt-agateria-shaker-box

Chciałam na chwilkę wyrwać się od prac komunijnych i ślubnych, które teraz po prostu są na topie i stworzyłam kartkę urodzinową dla dziewczynki czy też nastolatki. Idealnym połączeniem okazał się shaker box i stempel Łucji, wydaje mi się, że tworzą naprawdę zgrany duet. Papiery, które widzicie na kartce to również produkt Agaterii – polecam wam kolekcję Oh Hello Spring!
Niesamowite jest to, że po wielu latach powracam do cekinów i totalnie się od nich uzależniłam, dodaję je praktycznie wszędzie. Dlatego wylądowały nie tylko w shaker boxie, ale również w różnych miejscach na papierze. Stempel Łucja pokolorowałam markerami Copic 🙂
Teraz tak sobie myślę, że mogłam dodać jeszcze więcej cekinów, np na sukience Łucji 😀 Ale to już może następnym razem, jak myślicie?

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com