DT AGATERIA, KARTKA, URODZINY

499. Wykrojniki z Agaterii na moich kartkach

499-wykrojniki-z-agaterii-na-moich-kartkach

W końcu i ja mogę wam pokazać moje prace z pierwszymi wykrojnikami marki Agateria! Dziś na blogu moja inspiracja, w które pokazuję dwie proste kartki. Nie potrafię Wam opisać uczucia, które towarzyszyło mi kiedy Agata osobiście wręczyła mi wykrojniki, ale uwierzcie, że obok pięknych wzorów stoi naprawdę świetna jakość wykonania.

W pierwszej kartce użyłam wykrojnika z wianuszkiem z listków, dodatkowo wycięłam jeszcze kilka elementów z wykrojnika, który jest w komplecie. W tle zobaczycie papier z Magic Dreams, który dodatkowo ozdobiłam za pomocą pasty i maski (jeden z najnowszych wzorów), Główny motyw to tekturowa latarnia.

W drugiej wykorzystałam kolejny wykrojnik, tym razem z dużymi liśćmi, który uwielbiam! Liście umieściłam pod rowerem z arkusza do wycinania. Tu również w tle papier z Magic Dreams. Dodatkowo użyłam napis tekturowy „hugs”, który pokryłam różowym pudrem do embossingu.

Postanowiłam dodawać Wam bezpośrednie linki do produktów, które używam w każdej pracy. Może i Wam się przydadzą:

 


ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com