ALBUM, CHRZEST ŚWIĘTY, DZIECI, MINTAY PAPERS

501. Album – body dla dziewczynki

501-album-body-dla-dziewczynki

Hej, ostatnio bardzo polubiłam robić „większe” projekty, pewnie wynika to z tego, że w nich mogę się wykazać, pokombinować i robić zupełnie co innego. Sporo takich prac mam Wam do pokazania. Jednak dziś z tej racji, że mamy niedzielę postanowiłam pokazać dziewczęcy albumik w kształcie body, ponieważ zrobiłam masę zdjęć, stwierdziłam, że właśnie dzisiaj będziecie mieli sporo czasu na ich obejrzenie. Ale jeśli ktoś woli, zamiast zdjęć, filmik – proszę bardzo, jest na końcu tego posta 🙂

Baza do albumu leżała u mnie w domu naprawdę ładne parę lat i wydaje mi się, że czekała na właściwe papiery. A te od Mintay Papers i Piątku Trzynastego, są tak słodkie i cudowne, że zainspirowały mnie do wykonania tego albumu. Jest to kolekcja Cute&Co, w której oprócz papierów znajdziecie różne dodatki, które również ułatwiły mi wykonanie tej pracy.

Dokładną listę materiałów znajdziecie pod zdjęciami wraz z linkami, natomiast chciałam jeszcze wspomnieć, że w wielu miejscach dodałam wycinanki z wykrojników z Agateria Craft!

I jeszcze zdjęcia z wnętrza albumu:

Obiecany filmik:

 

A do wykonania albumu użyłam:


ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com