LAYOUT, MIXED MEDIA, PODZIĘKOWANIE, PRYWATNIE

504. Projekt inny niż wszystkie

504-projekt-inny-niz-wszystkie

Nie wiem jak nazwać tą pracę, ale mogę Wam pokrótce opowiedzieć jak postała. Jakiś czas temu dostaliśmy zaproszenie na imprezę do współpracującej z nami firmy. Bardzo nas zaskoczyło to zapeszenie i stwierdziliśmy, że nie możemy pójść z pustymi rękami. Na dodatek wiedzieliśmy, że nie chcieliśmy kupić niczego banalnego ze sklepu, miał to być wyjątkowy upominek. I tak w mgnieniu oka padł pomysł na wykonanie czegoś co miało przypominać layout tyle, że zamiast zdjęcia znalazło się logo.

Nie powiem, wykonanie tego projektu zajęło mi masę czasu ( i całe pułko gel medium!), ale jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Serio, to jedna z lepszych prac, jakie wykonałam, jestem po prostu z siebie dumna.

Wymiar 50×50 cm.

Na środku umieściłam logo firmy 4ML, które wcześniej wydrukowałam na mojej drukarce do zdjęć (format loga coś około A4). Całość umieściłam na białym brystolu 50x50cm i papierze 30×30, nie pamiętam jakiej marki. Wokół loga same skarby z naszej firmy, po wyjściu z pracy posprzątałam biurka chłopaków i miałam całą siatkę elektro skarbów 🙂 Umieściłam między innymi: paski ledowe, wkład ledowy, próbówkę, diody led, bezpieczniki różnej maści, złączki wago, kostki, poziomicę, baterie, przewody, taśmy izolacyjne, trzonek żarówek GU10 (GZ), końcówki HI i wiele innych. Na pracy umieściłam również malutkie logo naszej firmy.

Całość pochlapana czarną ecoliną, gesso, białymi farbami i pastą dającą efekt kamienia. Jest też pasta modelująca i moja ulubiona maska w romby z Agaterii. I oczywiście niezastąpiona gaza 🙂 A i biały drucik, który rok temu dostałam od kochanej Cynki 🙂

Prezent włożyliśmy w szklaną ramę 50x50cm, tak aby całość była bezpieczna i mogła pięknie prezentować się w biurze firmy 4ML.

Uprzedzam przed ogromną ilością zdjęć.

A na ostatnim zdjęciu rama w moich objęciach, po raz ostatni – zdjęcie zrobione po drodze na imprezę 🙂 Jeszcze raz dziękujemy firmie 4ML za zaproszenie, cudowną atmosferę i bardzo udaną zabawę.

 

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com