BULLET JOURNAL, ON MY DESK, ORGANIZACJA, PLANNER

516. Wrzesień w bujo

516-wrzesien-w-bujo

Czas wakacyjny, pomimo, że jest dla mnie bardzo pracowity, postanowiłam przeżyć bez planowania i bullet journala, tak, aby choć trochę sobie odpuścić. Jednak z pierwszym dniem września bujo leży u mnie na biurku, a dziś chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z pierwszych stron (zdjęcia na bieżąco pokazuję na moim insta, więc zapraszam Cię i tam).

Pierwsze strony – tytułowa oraz kalendarz na cały miesiąc. Do jego ozdobienia użyłam różnych ścinek z biurka, taśm washi oraz naklejek z Studio Forty i Me&MyBigIdeas.

Na kolejnych stronach miejsce na notatki – tu zapisuje wszystkie luźne myśli, nawet bez ładu i składu, to miejsce do którego co jakiś czas wracam, bo zapisuję tu ważne hasła, które chcę zapamiętać. Obok habbit tracker – tym razem w nieco innym układzie – testuję go po raz pierwszy i muszę przyznać, że bardzo mi służy.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com