COPIC, MAGNOLIA, OPAKOWANIA

52. Prezent dla Gosi S. – butelka z procentami :)

Hejka!
Jak dobrze jest móc zaplanować posty do publikacji, żeby same wskoczyły na bloga, wtedy kiedy chcę 🙂
W tym momencie powinnam być w pociągu, gdzieś między Szczecinem a Gdańskiem. Mam nadzieję, że na pociąg zdążyłam. Wracam pewnie z wielkim bananem na twarzy. Sobota spędzona w Szczecinie w doborowym towarzystwie na warsztatach z Gosią S.
Z Gosią znamy się już od kilku lat, bardzo ją cenię i jej twórczość i ją, po prostu. Jest kochana i wiecznie uśmiechnięta, pełna energii i zawsze można na nią liczyć.
Postanowiłam przygotować dla Gosi mały prezent 🙂 Ozdobiłam buteleczkę z nalewką na wieczorne scrapowanie 🙂 Nalewka jest 1 klasy, tego jestem pewna, bo zrobił ją mistrz – czyli mój tata :Gosiu na zdrowie 🙂

Wykorzystałam papiery PION design, cudną ramkę tekturową od Crafty Moly, wstążeczki, koronki, wykrojniki Magnolia, oraz oczywiście stempel Magnolii, który pokolorowałam markerami Copic. Mam nadzieję, że Gosi będzie smakować, a ja wrócę niebawem ze zdjęciami ze Szczecina 🙂
Trzymajcie się!
Marta
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com