KURS, MIXED MEDIA, RAMKA NA ZDJĘCIA

542. Mediowe ramki / mixed-media frames

542-mediowe-ramki-mixed-media-frames

W poprzednim poście mogliście zobaczyć moje zgłoszenie do DT Fabrika Decoru, w związku z zgłoszeniem przygotowałam specjalny projekt – ramkę i pokazałam wam filmik, gdzie prezentuję jak ją wykonałam, krok po kroku. Dzisiaj chciałam pokazać dodatkowe zdjęcia obu ramek, tej która powstała wcześniej oraz tej, którą wykonałam w trakcie tutoriala.

Pierwsza z ramek zawiera „bon” na warsztaty, który podarowaliśmy z mężem na licytację. Licytacja odbyła się na Andrzejkowej Gwiazdce z Sercem, na której mogliśmy być trzeci raz z rzędu. O samej akcji napiszę Wam jeszcze innym razem, bo naprawdę jest o czym 🙂

DO KUPIENIA TUTAJ

Last post was very special for me, with new project and video tutorial which I made for DT call at Fabrika Decoru. This time I would like to show you photos of this frames.

On of them, the first which I made was a gift (classes with me), we gave it for charitable auction in our city. About it I will write new post because I have a lot to say. I think this is one of the best event we (me and my husband) can take part.

I jeszcze raz umieszczam video tutorial:

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com