BOŻE NARODZENIE, EXPLODING BOX, KARTKA, PUDEŁKA, WARSZTATY

543. Wspomnienia z warsztatów z Gosią Salomon

543-wspomnienia-z-warsztatow-z-gosia-salomon

Ten czas tak szybko mija, byłam na fantastycznych warsztatach z Gosią Salomon a do tej pory nic o tym nie wspomniałam na blogu. Czas nadrobić zaległości. Warsztaty odbyły się w Gdyni, w sklepie DecoHobby, atmosfera była cudowna, było przyjemnie, wesoło i bardzo twórczo. Uwielbiam spotkania z Gosią, zawsze nastawiają mnie mega pozytywnie! Dziękuję Gosiu za wspaniale spędzony czas na warsztatach i na naszym after party! 🙂 Buziaki!

A poniżej zdjęcia kartek i albumu w formie exploding boxa, które wykonałam właśnie na wspomnianych warsztatach.

One week ago I was in Gdynia on scrapbooking classes with one of my best scrapfriend – Gosia Salomon. It was great weekend, atmosphere was awesome, we had a lot of fun and nice talks and many crafts! Today I want to show you what I’ve made during classes. So I’ve made two Christmas cards and exploding box – do you know that this is an album?

I jeszcze kilka zdjęć z samych warsztatów – zdjęcia Gosi Salomon

And some photos from classes – made by Gosia Salomon

 

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com