ALBUM

546. Zimowy album – tryptyk

546-zimowy-album-tryptyk

/English below/ Dzień dobry, chciałam dziś pokazać album w formie parawanu. Jest dwustronny, mieści się w nim 6 zdjęć, utrzymałam go w klimacie zimowym, zdjęcia pochodzą z naszego wypadu w góry na deskę 🙂 Albumik ten był też wzorem na warsztaty, które poprowadziłam w tym tygodniu w szkole w Kartuzach (o tym post niebawem).

Bazy tekturkowe połączyłam za pomocą kartonu craftowego, ozdobiłam go papierami UHK Gallery, oraz Studio75. Dodałam też stary papier z rozpadającej się książki. Całość pokryłam geesem, jako dodatki wybrałam elementy wycięte za pomocą puncherów, naklejki Studio Forty, kulek styropianowych imitujących śnieg oraz koronek i brokatu.

Hello, today I want to show you my new winter album with 6 photos from our snowboard trip to Polish mounties. This album was also specimen for classes which I made in one of school in my city.

To make it I use chipboard, papers fro UHK Gallery and Studio75, I add some old paper from the book. Also I use punchers, textile and my fav stickers from Studio Forty,  heavy gesso, glitter and others.

Tagi:
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com