BOŻE NARODZENIE, DLA FIRM, DT AGATERIA, KARTKA

547. Świąteczne kartki firmowe

547-swiateczne-kartki-firmowe

Dzisiaj inspiruję na blogu sklepu Agateria, a przy okazji wykonałam kartki świąteczne dla naszej firmy. Co roku zawsze mam dylemat jak powinna wyglądać nasza firmowa kartka, tak żeby była unikatowa, ładna i żeby w miarę szybko można było ją zrobić, bo potrzebne co roku jest około 40-50 sztuk. Póki co powstała pierwsza partia – 20 sztuk, a w tygodniu będę je tworzyć dalej.

Tym razem przy wymyśleniu wzoru nie miałam żadnego problemu, wiedziałam, że na okładce musi pojawić się naszego logo, bez niego ani rusz. Pamiętałam, że w skarbach od Agaterii mam stempel z bałwankiem, który w komplecie ma napis. Jest to moim zdaniem idealny stempel do użycia techniki emossingu. Dlatego sięgnęłam po bezbarwny tusz i pokaźną kolekcję moich puderków do embossingu oczywiście tych Agateriowych! Wybrałam kolor złoty – perfekcyjnie mi tu pasuje.

Kartki są delikatne, proste, ale zarazem wyjątkowe, bo ręcznie wykonane 🙂

Today is my inspiration for DT Agateria Craft, and this time I made some Christmas cards for my and my husband’s company. Each year I made this, I want it to be unique, simple and pretty, and of course easy to made because it is always about 40-50 the same cards!  For now I have only 20, but I’m going to make them on this week.

So to made Christmas cards for this year I decided that there should be a sign of company. In my sweet box with Agateria’s treasures I found lovely stamp with snowmen and sentence. And it is perfect to embossing technique. So I get my embossing ink and take one of my embossing powders, of course this one from Agateria Craft! I choose gold one!

Cards are clean&simple, but I think perfect and of course handmade!

 

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com